Beklenti Oluşturan Ancak ICO Fiyatı Altında Olan 5 Proje

ICO Fiyatı Altında İşlem Gören 5 Proje

0 2.465

ICO Fiyatı Altında Olan 5 Proje

Kripto para yatırımlarının ciddi araştırma gerektirdiği aşikâr. Suistimale açık olan ICO yatırımlarıysa yeni fırsatlar sunarken, beraberinde çok daha fazla risk getirebilir. Bu yüzden ICO yatırımlarınız öncesinde çok iyi araştırma yapmış olmalısınız. Ocak ayında başlayan düşüşle birlikte, çok sayıda proje, ICO satışından sonra beklenenden kötü performans sergiledi. Sizlere yüksek beklenti oluşturan ancak şu anda ICO fiyatı altında olan (Dolar bazında) 5 projeyi derledik.

Dadi (DADI)

DADI platformu, bireylerin ve işletmelerin dijital ürün üretmesine, ölçeklendirilmesine ve büyümesine yardımcı olmak için bilgi işlem gücü, veritabanı depolama, içerik dağıtımı ve diğer işlevler sunan global, merkezi olmayan bir bulut hizmetleri platformudur. Mevcut merkezi bulut hizmetlerinden farklı olarak, DADI bir sis hesaplama yapısını (hepsi internete bağlı olan merkezi olmayan bir havuz) uygular. DADI ekibi tarafından sağlanan hizmetler, e-ticaret, içerik ve yayın platformları ve mobil uygulamalar gibi çeşitli uygulamalara güç sağlamak için kullanılabilir. ERC20 token olan DADI tokenin, ICO fiyatı 0,50 USD olarak belirlendi. DADI ICO, Ocak ayında yaklaşık 29 milyon dolarlık satış yaptı, DADI ICO satışından bu yana önemli bir düşüş yaşayarak 0,20 USD civarından işlem görüyor.

Icobench Puanı: 3.5/5

 

WePower (WPR)

Yenilenebilir enerji üreticilerinin kendi enerji token’lerini çıkararak sermayelerini artırmasını sağlar. Bu tokenler, yenilenebilir enerji üreticilerinin üretmeyi ve teslim etmeyi taahhüt ettiği enerjiyi temsil eder. Sonuç olarak, enerji üreticileri yeşil enerji alıcıları (tüketici ve yatırımcılar) ile doğrudan ticaret yapabilir ve piyasa fiyatlarının altındaki enerji açığını, enerji satarak sermayelerini artırabilirler. Teknoloji ekibi, enerji alanında bilgi sistemleri oluşturma konusunda geniş deneyime sahip.  Kısaca WePower, enerji ihaleleri ve toptan satış pazarı yoluyla üretici, yatırımcı ve tüketici ağı arasında yenilenebilir enerjinin doğrudan ticaretini kolaylaştırıyor.

40 milyon dolar fon oluşturma hedefiyle satış yapmış WPR, ICO fiyatı 0.13 USD’dir. Şu anki fiyatı ise yaklaşık 0.09 USD civarında

Yenilenebilir enerji projeleri genellikle uzun vadeli yatırımlardır. WPR token değerindeki düşüş, yatırımcılara uygun giriş noktaları sağlayabilir.

Icobench Puanı: 4.3/5

 

Gladius (GLA)

Öncelikli tehdit unsuru haline gelmiş DDoS saldırılarıyla, işletmeler çalışma süresindeki kayıpla beraber, ciddi anlamda maddi zarar ve itibar kaybına uğrayabilmektedir. Gladius, DDoS saldırılarına karşı kullanıcıların daha fazla korunmasına yardımcı olan, koruma havuzlarına bağlanmasına ve azaltılmış yükleme süreleriyle içeriğin hızlandırmasına izin veren merkezi olmayan bir çözümdür. Kullanımı kolay bir ara yüzün yanı sıra güçlü sezgisel araçlarıyla, Gladius herkesin web sitesini korumasını ve hızlandırmasını sağlar.

ERC20 token ola GLA, ICO fiyatı 1.25 USD iken, şimdiki fiyatı 0.4 USD civarında

Icobench puanı: 4.1/5

 

WAX

WAX, oyun içi sanal öğelerin, ürünlerin eşler arası ticaretini kolaylaştıran bir blokzincir tabanlı oyun platformu ve ERC20 token’dir. Merkezi olmayan platform, güvenlik veya ödeme işleme protokollerine yatırım yapmaya gerek duymadan herkesin kendi sanal pazarını oluşturmasını ve çalıştırmasını sağlar.

WAX, çevrimiçi video oyunu varlıkları için lider bir pazar olan OPSkins‘in kurucuları tarafından geliştirildi. OPSkins‘in başarısı nedeniyle, Wax piyasasının gelecekte çok sayıda katılımcı çekmesi bekleniyor.

ICO fiyatı 0.16 ila 0.32 USD’den alıcı bulan WAX, şu anda yaklaşık 0,14 $ civarından işlem görüyor ve yaklaşık 70 milyon dolarlık bir piyasa hacmine sahip.

Icobench puanı: 3.4/5

 

TE- FOOD (TFD)

TE-FOOD dünyanın en büyük halka açık, üretimden masaya kadar, yemek izlenebilirlik/takip sistemidir. TE-FOOD, gıda güvenliği, gıda sahtekârlığını ortadan kaldırmak ayrıca tedarik zinciri şirketlerinin maliyetlerini azaltmak için tedarik zinciri şirketlerini, düzenleyicileri ve müşterileri birleştiren, taze gıda ekosistemidir. Proje, tedarik zinciri sürecinin tamamını takip etmek için çiftlik hayvanlarına, nakliye araçları ile taze gıda paketlerine tanımlama prosedürü uygulamaktadır. Böylece perakende mağazalarındaki taze gıda ürünleri kökenlerine kadar izlenebilmektedir. TE-FOOD’un ana odak noktası, dünya nüfusunun % 60’ını oluşturan, ancak gıda tedarik zincirlerindeki güvensizlik düzeyi nedeniyle, gelişmekte olan ülkelerdir.

TFD token, ICO fiyatı 0.0391 USD civarından alıcı bulmuş ancak şu anda değeri yaklaşık 0.0251 $’dir.

Icobench puanı 3.9/5

Fiyatlar 26 Mart 2018, saat 19:00 dolaylarında alınmıştır. İlerde değişiklik gösterebilir 🙂

Diğer altcoin analizlerimizi buradan takip edebilirsiniz.

Yazı yalnızca kullanıcılarımızı bilgilendirme amaçlı olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. İnceleme proje ekibinin görüşü ile yazarın kişisel görüşü ve analizini içerir. Yapılacak yatırımlar sonrasında yaşanabilecek kayıplardan web sitemiz veya yazarlarımız sorumlu değildir.

Cevap Bırakın