BTCTurk Hesap Açma – Nasıl Üye Olunur? (Resimli Anlatım)

4.101

BTCTurk Hesap Açma

BTCTurk türk kripto para borsaları arasında lokomotif görevi üstlenmekte ve bünyesindeki Bitcon, Ethereum, Litecoin, LINK, Ripple gibi yaygın kripto paralar ile işlem yapılabilmekte. Bu yazımızda hali hazırda Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından biri olan BTCTurk Hesap açma adımlarını resimlerle anlatacağız.

Adım 1 : Yeni Üyelik

İlk olarak adres satırına www.btcturk.com yazarak sitenin anasayfasına gidiyoruz.

BTCTurk Yeni Üyelik
BTCTurk Yeni Üyelik

BTCTurk anasayfası geldikten sonra bağlantımızın güvenli olduğunu kontrol etmekte fayda var. Ekran görüntüsünde 1 ile gösterilen kutucukta gördüğümüz https yazısı bağlantının güvenli olduğunu göstermektedir ve girilen bilgilerimizin şifrelenerek gönderildiğini göstermektedir.

Daha sonra 2 ile gösterilen Yeni Üyelik butonuna tıklayarak BTCTurk hesap açma için bilgilerin girilmesi gereken sayfanın gelmesini bekliyoruz.

Adım 2 : Bilgilerin Eksiksiz ve Doğru Girilmesi

Açılan sayfada * ile belirtilen bilgileri eksiksiz girerek 3 ile gösterilen Üyeliğimi Başlat butonuna tıklayıp bilgileri gönderiyoruz. Burada istenilen bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir.

Bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde gönderdikten sonra aşağıdaki gibi Tebrikler! yazısının bulunduğu sayfa açılacaktır. Bu aşamada üyelik kaydımız başarıyla alınmış fakat hesabımız henüz aktif edilmemiş demektir. Üyeliğimizin aktif olması için bir sonraki adımda posta kutumuza gelen aktivasyon mailine gitmemiz gerekiyor.

BTCTurk Bilgi Girişi
BTCTurk Bilgi Girişi

Eğer mail kutunuza aktivasyon maili gelmezse Ben robot değilim kutucuğunu işaretleyip Tekrar E - Posta Gönder butonuna tıklayarak yeniden aktivasyon maili göndermesini isteyebilirsiniz.

Adım 3 : E-Posta Adresi Onayı

Hesabı aktif etmek için kayıt sırasında vermiş olduğumuz mail adresine gidip, BTCTurk - Üyelik Onayı mailine giriyoruz. Hesabımızı aktifleştirmek için artık son adımımız kaldı.

Gelen mailde 6 ile gösterilenE-Posta Adresini Onayla butonuna tıklayarak e-posta adresimizi de onayladıktan sonra e posta adresimizin onaylandığına dair BTCTurk sayfasına yönlendirilecektir. Bu sayfayı da gördükten sonra artık hesabımız aktif ve kullanılmaya hazır.

Tüm adımları doğru bir şekilde yaptıktan ve e-posta adresini onayladıktan sonra artık BTCTurk hesap açma işlemini bitirip hesabımızı kullanmaya başlayabiliriz.

Yoruma kapalı.