Bittrex Borsası Yeni Kullanıcı Alımını Duyurdu

Bittrex borsası, bugün yeni kullanıcı kayıtlarının yeniden başlatıldığını duyurdu

1 2.711

Bittrex borsası bugün, yeni kullanıcı alımını başlattığını duyurdu

ABD merkezli blok zincir ticaret platformu Bittrex, bugün yeni kullanıcı kayıtlarının yeniden başlatıldığını ve web sitelerinin yenilendiğini duyurdu. Ek olarak, Bittrex borsası artık kurumsal hesapları da destekliyor ve yeni kurumsal uygulamaları kabul ediyor.

Bittrex, gösterilen yoğun ilgiyi verimli bir şekilde yönetebilmek ve mevcut müşteriler için platformun deneyimini, istikrarını ve güvenliğini korumak için yeni kullanıcılara yönelik kayıtları Aralık ayında geçici olarak durdurmuştu. 

Bittrex, son birkaç ayda bir bekleme listesi programı aracılığıyla bazı yeni kullanıcıların kaydını kolaylaştırabilse de, yeni kullanıcılar artık www.Bittrex.com adresindeki Bittrex web sitesinden kayıt yapabilecekler. Ayrıca, şirket hem bireysel hem de kurumsal müşteriler için süreçleri hızlandıracak ek ayarlamalar yaptı.

Bittrex ayrıca, şirketin web sitesinde, ticari platformunda ve API’sinde çeşitli performans, kullanılabilirlik ve güvenlik güncellemeleri de dahil olmak üzere iyileştirmeler yaptı.  

Bittrex CEO’su Bill Shihara, “Dört yılı Bittrex’i inovasyon, güvenlik ve sorumluluk oluşturma ilkeleri üzerine kurmaya harcadık” dedi. “Bu prensipler göz önünde bulundurulduğunda, devasa işlem hacminde yeni kullanıcı kayıtlarını duraklatma kolayca aldığımız bir karar değildi, ancak müşterilerimize güvenilir bir platform ve üstün müşteri hizmeti sunma sorumluluğumuz, bize doğru kararı aldırdı. Altyapımızı ve web sitemizi iyileştirmek için özenle çalıştıktan sonra, bugün yeniden başlattığımız yeni kullanıcı alımını duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.”

Şirketin önceki politikasında olduğu gibi, yeni kullanıcıların da ticaret platformunu kullanabilmesi için kimlik doğrulama prosedürlerinden geçmeleri gerekecek. Bittrex, tüm kullanıcıların güvenliğini arttırmak ve şirketin önemli Müşteri Tanıma kurallarına bağlı kalmasını sağlamak için bu prosedürleri kullanıyor.

Geçtiğimiz yıl boyunca Bittrex, blockchain teknolojisi ve kripto para birimlerine eşi görülmemiş bir ilgi gösterilmesi nedeniyle çok büyük bir büyüme yaşadı. Bu büyümeye ayak uydurabilmek için Bittrex, 2017 yılının başından itibaren, Adalet Bakanlığı, Amazon vb. kuruluşlarda çalışan üst düzey yöneticileri de kendi bünyesine ekleyerek, yönetici ve tam zamanlı çalışan kadrosunu genişletti. Bittrex ayrıca, müşteri taleplerine zamanında ve etkin bir şekilde yanıt vermesini sağlamak için destek personelini sayısını da önemli ölçüde artırdı.

Bittrex hakkında

2014 yılında üç siber güvenlik mühendisi tarafından kurulan Bittrex, yıldırım hızında ticaret uygulaması, güvenilir dijital cüzdanlar ve endüstri lideri güvenlik uygulamaları talep eden müşteriler için tasarlanan ABD merkezli blok zincir ticaret platformudur. Misyonu, yenilikçiliği teşvik ederek, yeni ve gelişmekte olan teknolojiyi kullanarak ve dönüştürücü değişimi teşvik ederek blockchain endüstrisini ilerletmeye yardımcı olmaktır. Bittrex, Inc., ABD menkul kıymet yasaları uyarınca düzenlenmiş bir ticari platform değildir. Daha fazla  bilgiyi  www.Bittrex.com adresinde bulabilirsiniz.

Diğer haberlerimize de buradan ulaşabilirsiniz.

1 yorum
  1. Davut ŞAHİN diyor

    uzun bir aradan sonra kayıt olabildik, giriş yaparken bazen şifreyi kabul etmiyor ama 2. denemede kabul ediyor, sistemlerinde hata mı var anlamadım.

Cevap Bırakın