TrueUSD (TUSD) Bittrex Borsasında İşleme Açıldı

Tether garabetinden kurtuluyoruz.

0 2.073

 

Bugünden itibaren, borsacılar; hukuksal açıdan USD teminatlı ilk kriptopara olan TUSD ile hızlı bir şekilde alım-satım işlemleri gerçekleştirebilecek.

TrueUSD; Jeton sahiplerine; gerçek ABD doları ile takas yapmaya yönelik yasal koruma sağlayan ilk kriptopara olma özelliğini taşıyor. tasdikname için tıklayınız

Bu durum, bireysel ve kurumsal yatırımcılara, pazarın aşırı oynak fiyat hareketlerine karşı hareket kabiliyeti tanıyacak.

Bizi Tether garabetinden kurtaran Bittrex takımına gayret ve çabalarından ötürü teşekkür ediyoruz.

 

TUSD Nedir?

TrueUSD fiyatı değişken olmayan her 1 TUSD’yi 1 ABD dolarına çevirebileceğiniz bir kriptopara birimidir.

Eğer TrueUSD tokeni bulunduruyorsanız; KYC (know your customer) gerekliliklerini yerine getirmiş ve kullanım şartlarını kabul etmişseniz, bu tokenlar ile teminat hesaplarındaki parayı hukuksal olarak kullanma hakkına sahip olursunuz.

TrueUSD ile TrustToken’in yasal ve teknik platformu aracılığıyla ABD Doları’nı simgelemek mümkündür. TrustToken, gerçek dünya para birimlerini (USD ve Yen gibi) ve varlıkları (gayrimenkul, sanat ve IP gibi) tokenize etmek kullanılan bir platformdur.

 

TrueUSD yetkilileri yaptığı açıklamada şunları ifade etti;

TrueUSD neden ilk olarak Bittrex’de kullanıma açıldı?

Bittrex’in katı KYC (Know Your Customer) protokolü ve uyumluluk uygulamaları

Bittrex’in, ABD finansal yasalarına uygun olarak çalışma gayretini takdir ediyor ve aynı amacı paylaşıyoruz. Ayrıca kripto piyasalar için uygulanan regülasyonlara adapte olma yetisini değerli buluyoruz.

Bittrex sıklıkla kurumsal yatırımcılar tarafından kullanılıyor

TrueUSD alfa, yüksek hacimli bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu yeni işlem çifti, Bittrex’in kurumsal tüccarlara yönelik güçlü cazibesine katkıda bulunacağına düşünüyoruz.

Bittrex, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki (ticaret hacmine göre) en büyük altcoin borsasıdır.

Bittrex yatıcımlarına, şu aşamada sadece BTC/TUSD paritesi sunmaktayız. Daha fazla al-sat çifti geliştirebilmek için çalışmalarımız sürüyor. Bu süre zarfında Tether veya diğer coinlerinizi TrueUSD’ye çevirmek için ilk olarak BTC paritesini kullanmalısınız.

Fiyat

Gelecek birkaç hafta içerisinde yüksek talep olabilir. TUSD’de hali hazırda kurulmuş birkaç grup tahta yapıcımız zaten var. İlk hafta boyunca, TrueUSD fiyatını 1.00 doların% 5’inde tutmayı ve makası sürekli olarak azaltmayı hedefliyoruz.

 1 TUSD için 1.05$ ederinde BTC’den fazla ödeme yapmamalısınız. Aksi halde para kaybedebilirsiniz, zira 1 TUSD karşılığında 1 USD talep edebilirsiniz.

kaynak: https://blog.trusttoken.com/trueusd-the-worlds-first-legally-backed-stable-cryptocurrency-is-now-trading-on-bittrex-6a49b621f058

Cevap Bırakın