Profit Confidential’dan NANO için Fiyat Tahmini

0 1.056

Belli aralıklarla altcoinlere dair tahminlerde bulunduğu bilinen Profit Confidential, bu kez NANO Coin, eski ismiyle RaiBlocks için 2018 yılı tahmininde bulundu. Litecoin’in kurucusu Charlie Lee’nin, NANO’yu öven açıklamalarda bulunmuş olduğuna ve NANO aldığını duyurduğuna vurgu yapılan analizde, NANO’nun BitCoin’den daha farklı bir altyapısı olduğunun da altı çizildi.

Charlie Lee’nin NANO aldığına dair atmış olduğu tweet.

 

Bu farklı altyapının NANO’yu “transfer hızı” ve “transfer maliyeti” gibi konularda BitCoin’den ve pek çok altcoin’den üstün olmasını sağladığı belirtilen haberde, NANO’nun bir önceki sert düşüşüne de yer verildi.

Bilindiği üzere, NANO’nun İtalyan BitGrail borsasına giriş yaptıktan sonra borsanın hata verip çöküş yapmış olması ile NANO sert düşüş yaşamış, yatırımcıların paniklemesine neden olmuştu. Bundan sonraki süreçte ise NANO Binance borsasına girmiş ve girdiğinden beri pozitif ivme yakalamıştı.

Haberin devamında, şu anda 16$ civarlarından işlem gören NANO’nun bundan daha iki ay önce 30$ bandının üzerinde olduğu bilgisine yer verildi. ve : Tüm bu bilgiler ışığında, 2018 yılı için NANO’nun minimum 40$ olacağını tahmin etmemiz, bir hayal olmayacaktır açıklaması yapıldı. Analizde ayrıca  NANO’nun kısa süre içerisinde ilk 10 coin arasındaki yerini alacağı da söylendi.

NANO Nedir? Nasıl Çalışır?

 

Cevap Bırakın