NEO Sahiplerine ONT(Ontology) Token!

NEO Sahipleri İçin ONT Token

0 1.141

NEO Sahipleri İçin ONT Token

NEO Konseyi geçtiğimiz günlerde tüm NEO sahipleri için ONT token dağıtılacağını açıkladı.(https://neo.org/blog/details/3061) NEO adreslerinin anlık görüntüsü, 1 Mart 2018’de, blok yüksekliği 1974823’de alınacak. Her bir NEO için bir kişi 0,2 ONT alacak (% 50’si serbestçe satılabilir, diğer % 50’si otomatik olarak kilitli).

İlk ONT token teslimatı, 1 Mart’ı takip eden haftalarda tamamlanacaktır (NEO başına 0.1 ONT). Diğer kilitli yarısı için (NEO başına 0.1 ONT) aynı anlık görüntü kullanılacak, ancak Ontology MainNet’in 2018 in 2. Çeyreğinde piyasaya çıkmasıyla birlikte teslim edilmesi bekleniyor.

Uyumlu cüzdanlarınız ONT token alabilir, kripto borsalar ise kendi politikalarına bağlı olarak ONT tokenları destekleyebilir. Örneğin, önde gelen kripto para borsalarından Binance ve Kucoin NEO bulunduranlar için ONT airdropu destekleme kararı aldı.

Binance Duyurusu , KuCoin Duyurusu

NEO sahipleri ellerindeki NEO ile zaten GAS sahibi olma avantajına sahipler. Ontology ise onlar için ekstra bir bonus.

ONTology nedir?

Ontology ağı, dağıtılmış kimlik doğrulama, veri alışverişi, veri işbirliği, prosedür protokolleri ve çeşitli endüstriye özgü modülleri birleştiren bir blok zincir / dağıtılmış muhasebe ağıdır.  Merkezi olmayan,  güven ekosistemi kurmaya odaklanan bir projedir. Etkileşimlere ve işlemlere izin vererek kendi ağını oluşturan Ontology, NEO ekosistemi için stratejik uygulama olma potansiyeline sahiptir.

ONT’nin gerçek değerinin gelecekte ne olacağını bilmiyoruz, ancak Ontoloji platformu NEO blok zincirinde değerli bir varlık haline gelmek için gerekli tüm maddeleri karşılıyor.

 

Kripto para piyasasına yeni başlıyorsanız, burada size özel incelemelerimizi bulabilirsiniz.

Yazı yalnızca kullanıcılarımızı bilgilendirme amaçlı olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. İnceleme proje ekibinin görüşü ile yazarın kişisel görüşü ve analizini içerir. Yapılacak yatırımlar sonrasında yaşanabilecek kayıplardan web sitemiz veya yazarlarımız sorumlu değildir.

Cevap Bırakın