Kriptonun Yeni Kralı Ethereum Olabilir, Roger Ver

Ethereum Bitcoin’in Pazar Payını Geçebilir

0 632

Kripto dünyasının anti-kahramanı Roger Ver yine iddialı açıklamalarda bulundu. Kripto piyasaların belki de en çok konuşulan ve tartışılan yatırımcısı yakın zamanda verdiği bir röportajda, Ethereum’un toplam piyasa değeri açısından Bitcoin’i nasıl geçeceği konusuna değindi.

Bitcoin’e yaptığı erken yatırım sayesinde muazzam paralar kazanan Ver, aynı zamanda bir Bitcoin çatalı olan Bitcoin Cash projesinin de en güçlü destekçisi. Yaptığı sert çıkışlar nedeniyle Bitcoin maximalistleri tarafından pek sevilmeyen Ver’in verdiği demeçler ve yaptığı açıklamalar, piyasalarda geniş yankı uyandırmaya devam ediyor.

Ethereum’un pazar payı Bitcoin’i geçebilir.

Roger Ver

Roger Ver, maksimum kazanç sağlamak için yatırımların çeşitlendirilmesi gerektiğini söylüyor. Yakın zamanda Bitcoin’in eski statüsünü kaybedeceğine belirten Ver, Ethereum’un kriptonun yeni kralı olacağına ifade etti.

Ver, Ethereum’un, Bitcoin’i aşması için sadece son bir büyük harekete ihtiyacı olduğunu söyledi. Ethereum’un bir çok açıdan Bitcoin’i zaten geride bıraktığını ayrıca Ethereum geliştiricilerinin Bitcoin Core geliştiricilerinden çok daha uyumlu ve arkadaş canlısı olduğunu da sözlerine ekledi.

Hali hazırda, Coinmarketcap’te yer alan projelerin, 500’ünden fazlası Ethereum network’ü üzerine inşa edilmiş durumda. Ayrıca sharding, plasma, pos gibi birçok inovatif güncellemenin düşünüldüğü Ethereum’ın 2018 yılında elinin çok güçlü olacağı inkâr edilemez bir gerçek. Söz konusu iddia gerçekleşir mi bilinmez ancak rekabeti izlemek dahi yatırımcılar açısından çok ilginç bir deneyim olacaktır.

Mt Gox temsilcisi 3 ayda 35.000 Bitcoin satmış, haberi okumak için tıklayınız.

 

Cevap Bırakın