Kripto Piyasa Yükselişe Geçecek Mi?

0 595

Bitcoin milyoneri Bill Miller, kripto piyasanın yükseleceği konusunda iyimser olduğunu açıkladı.

Birçok eleştirmen, Bitcoin’i birçok kez “balon” olarak adlandırdı. Son zamanlardaki düşüş eğilimi de bazı eleştirmenlerin balonun patlamaya başladığını düşünmelerini sağladı. Bununla birlikte, Bill Miller geleceğe yönelik iyi şeylerin başlangıcı olduğu konusunda iyimser.

Kriptoparalar 2018 yılının başından bu yana %50 den fazla zarar etti. Bazı uzmanlara göre Bitcoin fiyatı zamanla sıfıra kadar inecek fakat Bitcoin yatırımcısı ve seri girişimci Bill Miller’a göre son düşüş trendiyle birlikte kripto paralar büyük yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı.

Bill Miller’a göre düşüş trendiyle birlikte düşük fiyatı seven büyük yatırımcılar, krizi fırsata çevirerek kripto para piyasasına nakit akışı sağladılar.Bill Miller bu büyük düşüşün kripto paraların “sağlıklı” ilerlemesi açısından önemli olduğunu da belirtti.

 

Wall Street Journal’a göre Bill Miller; 2016 yılında hisselerinin %50’sine sahip olduğu Miller Value Partners’ı kurdu ve Ekim 2017 yılında Bitcoin fiyatı 6000$’ı aştığında, şirketi çoktan 150M$ gibi büyük bir kazancı kasasına koymuştu.

 

Cevap Bırakın