Bitcoin Kuzey İrlanda Gayrimenkul Satışlarında Kullanılacak

Kuzey İrlanda Gayrimenkul Geliştiricileri Bitcoin Kabul edecek.

0 574

Kuzey İrlanda Gayrimenkul Geliştiricileri Bitcoin Kabul edecek.

Kuzey İrlanda’nın en büyük gayrimenkul şirketi olan Hagan Homes, Şubat 22, Belfast Telegraph’ın haberine göre artık Bitcoin de kabul edecek.

kripto haber
Ev satışlarında Bitcoin kabul edilecek.

Şirketin yönetim kurulu başkanı James Hagan, Kuzey İrlanda’da yaşamak, çalışmak aynı zamanda yatırım yapmak isteyen insanların sayısının global anlamda hızla yükseldiğini ifade etti.
Hagan, Aynı zamanda BTC kullanımınındaki muazzam artışa da vurgu yaptı.

“Bitcoin’i ödeme yöntemi olarak kabullenişimiz, market koşullarının değişimine cevap verme isteğimizin bir yansımasıdır.”

Belfast Telegraph’ın haberine göre Hagan Homes, Kuzey İrlanda’da, ev satışlarında BTC kabul eden ilk gayrimenkul şirketi oldu.

Hagan böylesine volatilitesi yüksek bir enstürmanın ödeme yöntemi olarak benimsemenin iddialı bir yakılaşım olduğununun farkında.

Kripto piyasalardaki yüksek oynaklık nedeniyle, BTC’yi ödeme yöntemi olarak kabul etmemizin tabiki riskleri var. Ancak alıcı ve satıcılar bu riskleri bertaraf edecek yaratıcı yollar muhakkak bulacaklardır.

James Hagan

BTC daha önceden de Amerika’nın farklı bölgelerinde, Birleşik Arap Emirliklerinde ve Endonezya’da ev satışlarında kullanılıyordu.
South Burllington, Vermont’da ev satışı kayıtlarının blockchain üzerinde tutulacağı, pilot bir program ile kripto teknolojileri gayrimenkul sektörünün yükselen yıldızı olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Kripto para haberleri

 

Cevap Bırakın